[ad_1]

۹۹ میلیارد ریال از درآمدهای اختصاصی آموزش و پرورش اردبیل تخصیص یافت
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل افزود: میزان تحقق درآمدهای اختصاصی آموزش و پرورش استان اردبیل در سال گذشته ۹۹ میلیارد ریال بوده که در واقع ۹۶ درصد آن تحقق یافته است.

به اعلام برنا، احمد ناصری صبح امروز در جلسه کارگروه شناسایی و وصول درآمدهای اختصاصی استان اردبیل اظهار داشت: بهترین مدیریت، خلق امکانات و فضایی مناسب برای ایجاد درآمد و اعتبارات مالی برای دستگاه ها بوده تا بتوانند از این طریق مشکلات موجود را برطرف کنند.
ایشان افزود: اینکه بتوانیم در کنار کمبودهای مالی و اعتباری در جهت تحقق اهداف ترسیم شده گام برداریم مصداق واقعی اقتصاد مقاومتی است چرا که استفاده از فرصت ها در صورت نبود امکانات و اعتبارات به معنای واقعی اقتصاد مقاومتی و شعار سال مد نظر مقام معظم رهبری است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل با اشاره به سیاست های این نهاد در حوزه درآمدهای اختصاصی افزود: آموزش و پرورش استان اردبیل نیز با همت جمعی به طرف مدیریتی حرکت می کند که در سایه آن و با بهره گیری از امکانات موجود بتواند به رشد درآمدهای اختصاصی منجر شود.
ناصری با تاکید بر تمرکز و توجه به درآمدهای اختصاصی هنرستان ها و آموزشگاه های علمی آزاد بیان کرد: زمینه برای ایجاد انگیزه در افرادی که در وصول درآمد دخیل هستند باید فراهم شود.
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل با قدردانی از اقدامات انجام شده در سطح استان در زمینه اسکان فرهنگیان در تابستان 96 تصریح کرد: 25 درصد از درآمد حاصله به مدارس استان که به عنوان پایگاه اسکان تعیین شده بودند ارائه می شود.
ایشان با اشاره به روند تحقق درآمدهای اختصاصی نسبت به مصوبات سال های 94 تا 96 اظهار کرد: میزان تحقق درآمدهای اختصاصی آموزش و پرورش استان اردبیل در سال 94 بیش از 73 میلیارد ریال و در سال گذشته 99 میلیارد ریال بوده که در واقع 96 درصد آن تحقق یافته است.
ناصری افزود: در 6 ماهه نخست امسال نیز …

  ۹۹ میلیارد ریال از درآمدهای اختصاصی آموزش و پرورش اردبیل تخصیص یافت

  ۹۹ میلیارد ریال از درآمدهای اختصاصی آموزش و پرورش اردبیل تخصیص یافت

  [ad_2]

  مرجع خبر

  It's only fair to share...Share on Facebook
  Facebook
  Share on Google+
  Google+
  Pin on Pinterest
  Pinterest
  Tweet about this on Twitter
  Twitter
  Share on LinkedIn
  Linkedin

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *