[ad_1]

دریافت خبر : دوشنبه 26 تیر 1396 ساعت 19:49

۲۰ پروژه احداث فضای ورزشی آموزش و پرورش در مرکزی نیمه تمام است

به اعلام خبرنگار مهر ، محمدصادق قائمی پیش از ظهر دوشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش استان مرکزی در اراک، اظهار داشت: طی چند سال اخیر ۱۲۶فضای ورزشی با رعایت مسایل ایمنی و استاندارد در مدارس استان مرکزی احداث و تحویل مجموعه آموزش و پرورش شده است .
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان مرکزی افزود: این فضاهای ورزشی از حداقل متراژ ۴۰۰متر مربع شروع شده و تا یک هزار و ۱۷۰مترمربع هستند .
قائمی بیان داشت: در حال حاضر ۲۰ طرح ایجاد فضای ورزشی مربوط به آموزش و پرورش در استان مرکزی وجود دارد که ناتمام است و با برنامه ریزهای انجام شده و تامین اعتبار، پیش بینی می گردد ۱۰ فضای ورزشی که پیشرفت فیزیکی بالای ۵۰ درصد دارند، در سال جاری تکمیل و تحویل مجموعه آموزش و پرورش شود.
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان مرکزی اظهار ساخت: براساس مصوبات مجلس و قانون برنامه ششم توسعه، مقرر شده۲۷صدم درصد از درآمدهای مالیات بر ارزش افزوده به توسعه ورزش تخصیص داده شود که در این ارتباط ۱۲میلیارد و ۸۵۷ میلیون تومان سهم استان مرکزی است.
ایشان اضافه کرد: از رقم مذکور حدود یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان نیز سهم ورزش آموزش و پرورش استان مرکزی تعیین شده است .
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان مرکزی در بخش دیگر سخنان خود، بیان داشت: بسیاری از فضاهای ورزشی ما نیازمند سیستم مدیریتی است، برخی از این ۱۲۶ فضای ورزشی در ساعات فراغت مدارس اجاره داده می شود و یا در اختیار مردم قرار می گیرد؛ حرکت درست است و باید فضای ورزشی در اوقات فراغت مدرسه مورد استفاده دیگران قرار گیرد، اما انتظار این است مبلغ اجاره ای که گرفته می شود در تعمیر و نگهداری به درستی به کار گرفته شود، چون بعد …

اخبار پیشنهادی:

۲۰ پروژه احداث فضای ورزشی آموزش و پرورش در مرکزی نیمه تمام است

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *