[ad_1]

۱۵ مدرسه در دهگلان "غیراستاندارد و تخریبی" است

صالح نادری در افزود وگو با خبرنگار تسنیم در دهگلان  در پاسخ به سوالی که چرا دانش آموزان برخی روستای شهرستان دهگلان هنوز “داخل کانکس” درس می خوانند اظهار داشت: در شهرستان دهگلان کمبود مدارس داریم و با این مشکلات دست و پنجه نرم می کنیم.
ایشان افزود: در شهرستان دهگلان مدارس تخریبی زیادی داریم و اداره کل نوسازی مدارس استان در نامه ای به صورت رسمی ابلاغ کرده که به علت نامناسب بودن شرایط کلاس های مدارس در 15 مدرسه کلاس تشکیل نشود.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان دهگلان تصریح کرد: این 15 مدارس به دلیل نامناسب بودن وضعیت کلاس ها از حالت استاندارد خارج شده و هر لحظه امکان تخریب آن بر سر دانش آموزان وجود دارد.
ایشان افزود: در روستاهایی همچون “باغچه مریم” “آق بلاغ” مجبور شده ایم که کلاس های درسی را در این فضای تخریبی تشکیل ندهیم و برای دانش آموزان کانکس تهیه کرده ایم.
نادری افزود: در مدارس روستای “حاج پمق” و “تازه آباد آرزند” علاوه براینکه این مشکلات همچنان وجود دارد اما به علت تعداد بالای دانش آموزان در این روستاها نتوانسته ایم شرایطی فراهم کنیم که حتی در کانکس مستقر شوند و اعلام کرده اند که کلاس ها در مساجد تشکیل شود.
گفتنی است پیش از این در 28 خردادماه امسال مدیر آموزش و پرورش شهرستان دهگلان اعلام کردند که: دانش آموزان 6 روستای شهرستان دهگلان هنوز “داخل کانکس” درس می خوانند.

اخبار پیشنهادی:

۱۵ مدرسه در دهگلان "غیراستاندارد و تخریبی" است

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *