نوبخت: ۹۶ درصد بودجه ۹۵ محقق شد/پرداخت پاداش بازنشستگی فرهنگیان تا هفته معلم
در بودجه سال ۱۳۹۵، بالغ بر ۲۹۴ هزار میلیارد تومان منابع مصوب داشتیم که براساس گزارش مقدماتی، ۲۸۲ هزار میلیارد تومان یعنی ۹۶ درصد تحقق پیدا کرد.

محمدباقر نوبخت روز سه شنبه در نخستین نشست خبری خود در سال ۱۳۹۶ به تشریح اقدامات صورت گرفته توسط دولت در سال گذشته و برنامه دولت در سال جاری پرداخت.
وی با مروری بر عملکرد بودجه ای دولت بر اساس گزارش مقدماتی خزانه افزود: از میزان ۲۹۴ هزار میلیارد تومان بودجه مصوب در سال گذشته ۱۵۷ هزار میلیارد تومان می بایست از محل درآمدها به دست می آمد.
سخنگوی دولت با اشاره به اینکه منابع عمومی دولت از سه محل درآمدهای نفتی، مالیاتی، گمرکی و سایر درآمدها و دوم واگذاری دارایی سرمایه ای و سوم واگذاری دارایی مالی به دست می آید گفت: از این رقم ۱۴۸ هزار میلیارد تومان منابع از منابع اول کسب شد که ۹۴ درصد تحقق یافته است.*افزایش حقوق بازنشستگان
وی اضافه کرد: در سال ۹۶ می خواهیم سه هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان از اعتبارات پیش بینی شده در قانون بودجه را برای افزایش حقوق بازنشستگان و کاهش نابرابری هایی که در حقوق آنان وجود دارد، هزینه کنیم که این افزایش حقوق از یکم فروردین ۱۳۹۶ محاسبه می شود.

**پرداخت پاداش بازنشستگی فرهنگیان تا هفته معلم

رئیس سازمان برنامه و بودجه ادامه داد: اقدام دیگر دولت در سال جاری این است که تا هفته معلم پاداش بازنشستگی فرهنگیان پرداخت شود که بیش از سه هزار میلیارد تومان در این زمینه پیش بینی شده است.
نوبخت یادآور شد: در اسفندماه سال گذشته پاداش بازنشستگی سایر دستگاه های دولتی را پرداخت کردیم که بالغ بر ۸۰۰ میلیارد تومان بود.
سخنگوی دولت، اقدام دیگر دولت یازدهم در سال ۹۶ را افزایش مستمری خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی اعلام کرد و گفت: مستمری آنان تا ۱۸۰ تا ۲۰۰ هزار تومان افزایش می یابد و محاسبه این مستمری از یکم فروردین ۱۳۹۶ خواهد بود که ضوابط اجرایی این اقدامات فردا در جلسه هیات دولت تصویب می شود.

منبع: پایگاه خبری

It's only fair to share...Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

۲ thoughts on “پاداش فرهنگیان پرداخت میشود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *