[ad_1]

مدیر آموزش و پرورش بشرویه: همکاری با بسیج دانش آموزی برای تربیت نسل متعهد است

علیرضا رضوانیان، روز سه شنبه در آیین افتتاح طرح هجرت 3 ، افزود: کمک به تربیت و پرورش صحیح نسل جدید تنها به عهده یک نهاد و یا گروه خاص نیست.
ایشان ادامه داد: امروز به داشتن جوانانی آگاه و هشیار که در هر صحنه ای که کشور به آنان نیاز دارد، حضور می یابند، افتخار می کنیم.
ایشان اضافه کرد: علاوه بر تلاش در سنگر تعلیم و تربیت و تولید علم، با ترویج تفکر بسیجی بین نوجوانان و جوانان، آنها را برای حضور در عرصه های سازندگی و خدمت به مردم آماده می کنیم.
ایشان اظهار کرد: اگر بخواهیم، انقلاب را بیشتر و بهتر به دنیا معرفی کنیم این موضوع در سایه تربیت نسلی دانشمند و متعهد به ارزش های انقلاب اسلامی محقق می شود.
به اعلام ایرنا، رضوانیان با قدردانی از حوزه بسیج دانش آموزی نبی اکرم(ص) بشرویه افزود: هدف از برگزاری اردوهای جهادی دانش آموزی تنها اجرای فعالیت اقتصادی صرف نیست.
ایشان افزود: مهم تر از اجرای طرح های عمرانی و اقتصادی، قرار گرفتن دانش آموزان در خط مقدم سازندگی و کمک به مردم نقاط محروم و کم برخوردار است.
رضوانیان اضافه کرد: اردوهای طرح هجرت 3 با فراهم کردن صحنه های کاروزی دانش آموزان آنان را برای حضور موثر در عرصه های مدیریتی آینده آماده می کند.
ایشان تاکید کرد: این اردوها یکی از مناسب ترین برنامه های بهینه سازی اوقات فراغت دانش آموزان و ترویج روحیه تلاش و همکاری بین آنان است.
اردوهای جهادی دانش آموزی با عنوان طرح هجرت 3، شامل پنج گروه 10 نفری امروز در شهرستان بشرویه شروع به کار کرد.
شهر بشرویه در 300کیلومتری شمال غرب بیرجند مرکز خراسان جنوبی قرار دارد.
سایت ایرنا خراسان جنوبی www.irna.ir/skhorasan
کانال اطلاع رسانی : …

اخبار پیشنهادی:

مدیر آموزش و پرورش بشرویه: همکاری با بسیج دانش آموزی برای تربیت نسل متعهد است

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *