[ad_1]

دریافت خبر : چهار‌شنبه 28 تیر 1396 ساعت 13:9

طرح حمایت از کالای ایرانی در مدارس استان البرز کلید خورد

خسرو ساکی روز چهارشنبه در افزود و گو با ایرنا افزود: با اجرای این طرح ، همه دانش آموزان البرزی در سال تحصیلی 97-96 دارای لباس فرم با پارچه ایرانی خواهند شد.
ایشان اظهار کرد: این طرح مهم با توجه به شعار سال 96 و تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر ترویج فرهنگ استفاده از تولیدات داخلی در مدارس البرز تدوین و اجرایی شده است.
ایشان بیان کرد: در این طرح دانش آموزان و خانواده ها به معنای اقدام عملی فرهنگ حمایت از تولید و اشتغال در مسیر فرآیند اقتصاد مقاومتی در کشور پی برده و گام بر می دارند.
مدیر کل آموزش و پرورش البرز یاد آور شد: اجرای طرح ساماندهی لباس فرم مدارس با رویکرد حمایت از تولید کننده داخلی در استان عملیاتی شده است تا به الگویی برای خانواده ها در کشور برای خرید کالای ایرانی تبدیل شود.
ساکی افزود: آیین نامه اجرایی و دستورالعمل این طرح به مدارس که مربوط به موضوع لباس فرم دانش آموزان در استان البرز است ارسال شده است.
ایشان تصریح کرد: این طرح با مشارکت مدیران مدارس و انجمن اولیا و مربیان در استان البرز در حال اجراست.
مدیر کل آموزش و پرورش البرز ادامه داد: در سال تحصیلی 95-94 بخشنامه لباس فرم مدارس به ادارات کل آموزش و پرورش کشور اعلام شد تا مدیران مدارس و انجمن اولیا و مربیان برای تهیه لباس فرم توسط تولیدکنندگان و اتحادیه های صنفی اقدام کنند.
ساکی اضافه کرد: تولید لباس فرم دانش آموزان البرزی به تولیدکنندگان مجاز داخل استان واگذار شده است. ایشان افزود: در اجرای این طرح استانداری البرز، تعزیرات حکومتی،سازمان صنعت،معدن و تجارت و نمایندگان اتحادیه های پوشاک در قالب کارگروه ساماندهی لباس فرم مدارس مشارکت و نظارت دارند.
ساکی استفاده از پارچه ایرانی …

اخبار پیشنهادی:

طرح حمایت از کالای ایرانی در مدارس استان البرز کلید خورد

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *