[ad_1]

دریافت خبر : جمعه 06 مرداد 1396 ساعت 17:29

سنجش سلامت ۱۵ هزار نوآموز پیش دبستانی از شهریور

به گفته جام جم آنلاین ، شهناز کریمی در افزود وگو با تسنیم اظهار کرد: سنجش نوآموزان بدو ورود به دبستان هم اکنون در حال انجام است و پایگاه های سنجش سلامت تا شهریور ماه نوبت دهی می کنند.
او افزود: پس از پایان کار سنجش نوآموزان بدو ورود به دبستان، کار سنجش نوآموزان پیش دبستانی شروع خواهد شد و پیش بینی می کنیم این روند از شهریور ماه شروع شود.
رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران افزود: برنامه ریزی کرده ایم که امسال 15 هزار نوآموز پیش دبستانی را در پایگاه های سنجش سلامت پذیرش و بررسی کنیم و خانواده های متقاضی می توانند با مراجعه به پیش دبستانی که فرزند خود را در آنجا ثبت نام کرده اند برای سنجش سلامت متقاضی شوند.
کریمی با اشاره به اینکه نوآموزان از طریق مراکز پیش دبستانی، نوبت دهی و به پایگاه های سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی ارجاع داده می شوند، عنوان کرد: سال گذشته 7 هزار نوآموز پیش دبستانی را در پایگاه های سنجش سلامت بررسی کردیم.
او افزود: در پایگاه های سنجش سلامت، نوآموزان از لحاظ سلامتی چشم، گوش، حلق و بینی، قد و وزن و آمادگی تحصیلی معاینه و در نهایت شناسنامه سلامت برای کودکان، صادر می شود ضمن اینکه این شناسنامه الزامی است.

اخبار پیشنهادی:

سنجش سلامت ۱۵ هزار نوآموز پیش دبستانی از شهریور

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *