[ad_1]

مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی آموزش وپرورش در آیین معارفه رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی، با اشاره به نقش مهم اطلاع رسانی و اطلاع یابی در سازمان‌ها افزود: روابط عمومی‌ها گوش شنوا و چشم بینا به منظور تعامل دو سویه در بین مردم و سازمانها به شمار می‌روند.

به گفته ایسنا، پیش از ظهر امروز مجتبی زینی وند در آیین معارفه رئیس جدید مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش که در ساختمان شهید رجایی برگزار شد، با تبریک هفته دولت، اظهارکرد: همه ما سرباز نظام جمهوری اسلامی هستیم و در هر پست و مقامی که باشیم، باید در مسیر پیشرفت و تعالی کشور و عزت نظام جمهوری اسلامی ایران  تلاش کنیم .

زینی وند تصریح کرد: هر قدر روابط عمومی ها، اخبار را بیشتر وبهتر منعکس کند، رضایت مندی جامعه از عملکرد دولت بیشتر خواهد بود و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش باید به تعامل بیشتر بین جامعه فرهنگیان و مسئولین حوزه های ستادی کمک کند.

مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی، روابط عمومی را بهترین جایگاهی دانست که می تواند منشأ اثروخدمات باشد و اظهار کرد: خدا را شاکریم، وزیر آموزش وپرورش فردی از بدنه فرهنگیان و دارای تجارب ارزنده در تمام قسمت های آموزش وپرورش است .

ایشان ضمن قدردانی از زحمات و خدمات علیرضا جدایی، ‌انتخاب مرتضی نظری را به عنوان رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، تجلی شعار جوانگرایی رئیس جمهور در دولت دوازدهم دانست وافزود: امید می رود این مرکز با حضور ایشان بیش از پیش در انعکاس خدمات آموزش و پرورش به مردم و مطالبات مردم به مسئولان موفق باشد.

همچنین مرتضی نظری، رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش در نخستین روز کاری خود در نشست صمیمی با کارکنان این مرکز، اخلاق مداری، احترام به پیشکسوتان و گفتمان تحول را سرلوحه کار روابط عمومی برشمرد.

به گفته مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، ایشان ایجاد تعامل و صمیمت بین کارکنان را ضرورت کار در روابط عمومی  دانست و افزود: همه باید با اخلاق مداری و رعایت حرمت در فضایی صمیمی با گفتمان تحول درآموزش و پرورش، کارحرفه ای خود را انجام دهیم.

ایشان افزود: با مشورت و همفکری  می توانیم زمینه درخشش بیش از پیش روابط عمومی را فراهم آوریم.

 نظری با اشاره به ضرورت احترام به پیشکسوتان افزود: قدردان تلاش همه همکاران ستادی واستان ها هستیم و باید  سعی کنیم فضایی در روابط عمومی ایجاد شود تا افراد به کارکردن در این حوزه ترغیب شوند .

رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی تصریح کرد: دستاورد وخروجی هر دستگاه اجرایی از دو حالت خارج نیست؛یا در تمام قسمت‌ها موفق و دائما درحال پیشرفت و تکامل است و یا روزمرگی درآن جریان دارد که باید تلاش کنیم، ازاین وضعیت خارج شده و زمینه تحول درکارحرفه‌ای خود را فراهم آوریم.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *