[ad_1]

دانش آموزان اسکویی به اردوهای جهادی اعزام می شوند
مدیر آموزش و پرورش اسکو از اعزام دانش آموزان این شهرستان به اردوهای جهادی خبر داد و افزود:اردوهای جهادی همچون سنوات اخیر با شور و شوق خاصی در حال پیگیری است.

یحیی نجابت در افزود وگو با خبرنگار تسنیم در اسکو ، با اشاره به اینکه دانش آموزان این شهرستان در قالب اردوهای جهادی برای عمران و مرمت به مناطق کم برخوردار و محروم اعزام می شوند اظهار کرد: هدف از اجرای این اردوها، تقویت روحیه جهادی، گسترش فرهنگ مسئولیت پذیری در افراد و ارائه خدمات عمرانی بوده وخوشبختانه اردو های جهادی همچون سنوات اخیر با شور و شوق خاصی در حال پیگیری است.
او افزود: فعالیت دانش آموزان در مناطق محروم شهرستان در جهت بازسازی مدارس، خانه ها و… انجام می شود.
مدیر آموزش وپرورش شهرستان اسکو در ادامه با اشاره به اجرای طرح سنجش نوآموزان بدو ورورد به دبستان ابراز داشت: طرح سنجش نوآموزان بدو ورورد به دبستان در مدارس این شهرستان شروع می شود. امسال بیش از 2 هزار نوآموز در طرح سنجش شرکت می کنند و در زمینه های بینایی، شنوایی، گفتار، آمادگی تحصیلی، اوتیسم، قد، توده بدنی، دندان و معاینات عمومی مورد ارزیابی و سنجش قرار می گیرند.
او ادامه داد: در صورتی که در سنجش سلامت، نوآموزی مشکلی نداشته باشد، روند ثبت نام ایشان انجام خواهد شد و اگر سنجش سلامت نوآموز دارای ابهام باشد، برای ارزیابی مجدد به بخش تخصصی ارجاع داده می شود.
نجابت با تاکید بر اینکه همه نوآموزان سنجش سلامت را انجام دهند و سپس وارد دبستان شوند، افزود: سنجش سلامت نوآموزان با همکاری وزارت  آموزش و پرورش و وزارت بهداشت و درمان انجام می شود.
او 4 پایگاه سنجش سلامت را مرکز سنجش اولیه دانش آموزان و نوآموزان در این شهرستان اعلام کرد و افزود: اجرای طرح سنجش به دلیل بحث کلیدی بودن آن بسیار حائز اهمیت و بسیار حساس است.
مدیر آموزش وپرورش شهرستان اسکو در ادامه ساماندهی نیروی …

اخبار پیشنهادی:

دانش آموزان اسکویی به اردوهای جهادی اعزام می شوند

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *