[ad_1]

بهره گیری از ظرفیت حوزه علمیه در آموزش و پرورش اولویت اساسی است
معاون برنامه ریزی ستاد همکاری حوزه و آموزش و پرورش افزود: بهره گیری از ظرفیت های حوزه علمیه در آموزش و پرورش اولویت اساسی است که باید مورد توجه مسئولان واقع شود.

به گفته خبرگزاری تسنیم از اردبیل ، علیرضا رحیمی عصر امروز در جلسه کمیته همکاری آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز با حوزه علمیه اظهار داشت: بهره گیری از ظرفیت های حوزه علمیه در آموزش و پرورش اولویت اساسی است که باید مورد توجه مسئولان واقع شود و در این زمینه برگزاری گفتمان های دینی و نشست های بصیرتی و تخصصی برای افزایش سطح آگاهی دانش آموزان گزینه مناسبی است.
ایشان افزود: برنامه ریزی در ارتباط با سازماندهی روحانیون در مدارس و اجرای برنامه های مرتبط با مناطق محروم در مدارس یکی از راهکارهای اساسی در این زمینه است که نیاز است دانش آموزان طی مراحل مختلف با مدارس حوزوی استان آشنا شوند که تمهیدات لازم و اساسی در این زمینه اندیشیده شده است.
معاون برنامه ریزی ستاد همکاری حوزه و آموزش و پرورش افزود: استفاده از ظرفیت های حوزه علمیه می تواند در شناسایی و جذب استعدادها نقش اساسی و مهمی را ایفا کند که در این زمینه آموزش و پرورش و حوزه علمیه باید همدلی و انسجام بیشتری داشته باشند تا بتوانیم به تمامی اهداف مورد نظر خود در این زمینه دست یابیم.
رحیمی بیان کرد: حضور اشخاص برجسته و مسلط به آموزه های دینی در مدارس لازم و ضروری است چرا که انتقال آموزه های دینی و مذهبی و ارزش های اصیل انقلابی و اسلامی به دانش آموزان در این صورت تحقق می یابد و اگر این موضوع نادیده گرفته شود به طور حتم عواقب نامطلوبی را شاهد خواهیم بود.
ایشان تصریح کرد: نیاز است با اهتمام و تلاش مسئولان اجرای طرح های امین و روشنا در بین دانش آموزان ترویج یابد تا حاصلی که به دست می آید بصیرت افزایی دانش آموزان باشد و شاهد تربیت دانش آموزانی برجسته و شاخص به عنوان سرمایه ای ارزشمند در کشور …

  بهره گیری از ظرفیت حوزه علمیه در آموزش و پرورش اولویت اساسی است

  بهره گیری از ظرفیت حوزه علمیه در آموزش و پرورش اولویت اساسی است

  [ad_2]

  مرجع خبر

  It's only fair to share...Share on Facebook
  Facebook
  Share on Google+
  Google+
  Pin on Pinterest
  Pinterest
  Tweet about this on Twitter
  Twitter
  Share on LinkedIn
  Linkedin

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *