[ad_1]

مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی از برگزاری مسابقات کُرال فرهنگیان با حضور 320 هنرمند فرهنگی از سراسرکشور خبرداد.

به اعلام ایسنا، مهدی علی اکبر زاده درآئین افتتاحیه ششمین دوره مسابقات کُرال فرهنگیان که با حضور 320 هنرمند فرهنگی از10، استان ها درتالار بهشتی اردوگاه شهید باهنرتهران برگزار شد، با تاکید بر ضرورت هنر در مدارس، اظهارکرد: هرگاه فرآیند آموزشی باهنر همراه شود اثر گذاری آن بر دانش آموزان چند برابر می شود.

مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی افزود: کودکی که اولین کلمات را می‌آموزد همواره دوست دارد والدینش برای او شعر بخوانند و این نشانه انس و الفت انسان با موسیقی است .

او تصریح کرد: شعر و موسیقی آن گاه موثرتر است که هنرمندان هم نوا شوند و به صورت گروهی هنر خود را ارائه دهند .

علی اکبر زاده اجرای مسابقات کرال فرهنگیان را الگویی برای تشویق دانش آموز به شعر و موسیقی عنوان و اعلام کرد: یکی از مهم ترین ابزار انتقال فرهنگ به جامعه استفاده از شعر و موسیقی و همسرایی است.

مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی خاطر نشان کرد: همانطور که یک صدای متفاوت وقتی درگروه قرار می گیرد و به هم نوایی می پردازد ازثر بخش و دلنشین است در جامعه نیز این همنوایی باید در زندگی افراد وجود داشته باشد .

به اعلام مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، او ادامه داد: افراد با هرسلیقه و تفکری که باشند اگر همنوا شوند و ندای وحدت سردهند پیروز خواهند شد چنانکه شاهد پیروزی دولت تدبیر وامید در انتخابات اخیر هستیم .

علی اکبر زاده افزود: یک هنرمند می‌تواند با نوای زیبای خودش یک جامعه را تغییر دهد. 

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *