[ad_1]

مدیرکل دفتر پیش دبستانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به برگزاری دوره‌های یکساله پیش دبستانی برای 170 هزار کودک در مناطق دوزبانه افزود: پیش بینی می‌کنیم به جایی برسیم که کودکان در مناطق دو زبانه از آموزش‌های پیش دبستانی یک ساله برخوردار شوند.

رخساره فضلی در افزود‌وگو با ایسنا، درباره اقدامات انجام شده پیرامون آموزش‌های قبل از دبستان در مناطق دو زبانه اظهار کرد: امروز شاخص‌های آموزش پیش دبستانی یک ساله در مناطق دو زبانه نسبت به گذشته وضعیت بسیار خوبی پیدا کرده است.

ایشان افزود: در سنوات قبل، دوره های تابستانی یک ماهه برگزار می‌کردیم و به عنوان مثال تا 100 هزار کودک را پوشش می‌دادیم، اما در سالی که گذشت 170 هزار کودک را در دوره یکساله پوشش دادیم، بنابراین دوره‌های یک ماهه به دوره‌های یکساله رسیده و از این منظر رشد کرده است.

مدیرکل دفتر پیش دبستانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه پیش بینی می‌کنیم به جایی برسیم که کودکان در مناطق دو زبانه از آموزش‌های پیش دبستانی یک ساله برخوردار شوند افزود: دوره‌های یک ماهه آموزش برای دوره پیش از دبستان نمی‌توانند پاسخگوی نیاز ما باشند.

فضلی ادامه داد: خوشبختانه کماکان دولت از ما حمایت می‌کند و اداره کل پیش دبستانی ردیف مستقلی دارد که مشمول افزایش اعتباری شد. به دنبال آن هستیم از طریق آمایش سرزمینی، گامی برای رشد شاخص‌های جمعیتی و آموزشی برداریم.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *