[ad_1]

برنامه های امسال وزارت آموزش و پرورش با رویکرد تفویض اختیار تدوین شده است

رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات، تدوین سیاق برنامه سال 96 را با رویکرد تفویض اختیار دانست .
به گفته گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، پیش از ظهر امروز، اسفندیار چهاربند در گردهمایی مشترک معاونان پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی استان ها و روسای گروه های برنامه ریزی تخصصی حوزه ستادی که در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزارشد، اظهار کرد: پس از تصویب برنامه سالانه در وزارتخانه، نحوه عملیاتی کردن و فعالیت های مرتبط با برنامه، مهم ترین دغدغه ای است که باید به آن پرداخته شود.
ایشان افزود: در دستگاهی به وسعت آموزش و پرورش، تهیه و تدوین برنامه های مدون، منسجم و کارآمد، از اهمیت و ضرورت بالایی برخوردار است، بنابراین فقدان یا حذف برنامه درآموزش و پرورش، موجبات دخالت غیرمسئولانه عوامل خارج از این دستگاه را در پی خواهد داشت.
چهاربند تصریح کرد: برخی دخالت های خارج از آموزش و پرورش، اخلال هایی را در برنامه ها ایجاد می کند که آسیب های آن در بلندمدت ادامه خواهد داشت.
رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات اظهار کرد: همه ارکان جامعه از آموزش و پرورش توقع پیگیری دغدغه هایشان را دارند، اما در حمایت از وزارت آموزش و پرورش کم لطفی می کنند، بنابراین یکی از مسائلی که می تواند آموزش و پرورش را از این وضعیت خارج کند، برنامه ریزی است.
ایشان ادامه داد: وجود برنامه ای منسجم می تواند سدی در برابر ورود غیرمسئولانه افراد در حوزه تصمیم گیری های آموزش و پرورش باشد.
چهاربندگفت: وجود بیش از 13 میلیون دانش آموز، 26 میلیون اولیا، بیش از900 هزار پرسنل فرهنگی، 760 منطقه آموزش و پرورش در کشور، 33 …

اخبار پیشنهادی:

برنامه های امسال وزارت آموزش و پرورش با رویکرد تفویض اختیار تدوین شده است

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *