[ad_1]

معاون پرورشی وزیر آموزش و پرورش بر کمبود بودجه برای ترویج فرهنگ قرآنی تأکید کرد و افزود: باید از فرصت های طلایی برای ترویج قرآن استفاده کنیم.

به گفته ایسنا ، مهدی فیض در مراسم افتتاحیه دومین دوره توانمند سازی کارشناسان، کارشناس مسئولان و روسای ادارات قرآن، عترت و نماز سراسر کشور در اردوگاه شهید چمران رامسر افزود: قرآن اصلی ترین موضوع تربیتی در آموزش و پرورش بوده و ترویج فرهنگ نماز جزء ارکان اصلی است.

ایشان افزود: خداوند نعمت های زیادی به ما عطا کرده که قدردان آن نیستیم و برخی اوقات ممکن است هوای دیگری در سر داشته باشیم و شکرگذار نباشیم.

فیض تصریح کرد: ترویج فرهنگ قرآن در آموزش و پرورش مورد توجه است ولی امکانات و بودجه و توان مالی محدود است اما قدردان نعمت‌های خداوندی هستیم.

معاون پرورشی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه امکانات مادی در این حوزه بسیار ضعیف و محدود است، بیان کرد: باید از فرصت های طلایی برای ترویج قرآن استفاده کنیم.

ایشان افزود:  برای اجرایی کردن فعالیت های فرهنگی نیازمند بودجه هستیم و شروع درس های قرآن و مسابقات قرآنی از یک مدرسه به صورت ابتکاری بود و به منطقه، شهر و استان و کل کشور توسعه یافت.


انتهای پیام

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *