[ad_1]

اردوی ملی قطبی اصفهان در شرایط مطلوبی در حال برگزاری است
قائم مقام معاون وزیر آموزش و پرورش برای اولین بار به پانای اصفهان خبر داد: قرار است در سال آینده در تیم های تشکیلاتی مسابقات ترکیبی، هیجانی، ورزشی و استقامتی که از اواخر آبان شروع خواهد شد و تا خرداد 97 ادامه دارد، شرکت کنند.

به اعلام خبرنگار پانا اصفهان، محمود علیگو قائم مقام معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان دانش اموزی کشوردرباره اردوی ملی قطبی مربیان پیشتاز در اصفهان افزود: این اردو یکی از چهار اردویی است که باید در اصفهان برگزارشود، بحمدالله این اردو در شرایط خوبی برگزار شده است و امیدواریم این رویه ادامه داشته باشد.
علیگودرباره علت برگزاری اردوهای قطبی افزود: ما با اجرای اردوهای تربیت مدرس به تعداد زیادی مدرس در سطح استان رسیدیم، این باعث می شد که مابه حجم زیادی ازمدرس برسیم که توانایی استفاده کامل ازآن ها را نداشتیم واین نخستین عامل برگزاری اردو به صورت قطبی بود تا در نتیجه ازهمه ی این عزیزان استفاده شود. دلیل دوم برگزاری اردو به صورت قطبی گستره نیروی انسانی سازمان دانش آموزی است. حدود 850 هزار نفر دانش آموز در پیشور ثبت نام کرده اند که حجم قابل توجهی از آن ها دراردوی ملی شرکت نمیکردند و به همین علت تصمیم بر آن شد که حجم این اردوها را بالا ببریم تا استان ها درگیر شوند تا ازاین ظرفیت ها استفاده شود. سعی ما درسازمان زنده کردن توانمندی های استان ها در اردوهای خود است.
رئیس سازمان دانش آموزی کشوردر رابطه با رسالت های بنیادین سازمان دانش آموزی تصریح کرد: تمامی نهاهایی که وظیفه امور تربیتی را دارند، رسالت اصلیشان تربیت بنده صالح است. ایشان افزود: سازمان دانش آموزی نیز ازاین امر مستثنی نیست. علاوه بر این مهم، وظیفه تخصصی که برای سازمان در نظر گرفته شده است، تربیت اجتماعی با همه ابعاد است که تربیت اقتصادی وموضوع محیط زیست در زیر مجموعه این امر قرار میگیرد. درعین حال یکی دیگر از وظایف ما توانمند ساختن دانش آموزان است.
علیگو اظهار داشت از …

  اردوی ملی قطبی اصفهان در شرایط مطلوبی در حال برگزاری است

  اردوی ملی قطبی اصفهان در شرایط مطلوبی در حال برگزاری است

  [ad_2]

  مرجع خبر

  It's only fair to share...Share on Facebook
  Facebook
  Share on Google+
  Google+
  Pin on Pinterest
  Pinterest
  Tweet about this on Twitter
  Twitter
  Share on LinkedIn
  Linkedin

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *