[ad_1]

ارایه تسهیلات ویژه برای برگزیدگان مسابقات قرآنی فرهنگیان و دانش آموزان
جامعه: مدیر کل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش در افزود و گو با قدس از ایجاد ردیف مستقل در حوزه پرورشی خبر داد و اذعان داشت از این ردیف بخشی نیز برای گسترش فعالیت های قرآنی عترت ونماز پیش بینی شده است که امیدواریم تحقق پیدا کند.

مسعود حیدری معینی: محمد رضا مسیب زاده در حاشیه برگزاری دومین دوره مسابقات قرآن دانش آموزان و فرهنگیان کل کشوربه خبرنگار ما افزود: باعث افتخار است که برای دومین سال توانستیم باهمکاری آستان قدس رضوی دومین مسابقات قرآنی را به صورت کشوری در جوار حرم مطهر امام رضا (ع) برگزارکنیم.
ایشان افزود: پس از 38سال از پیروزی انقلاب اسلامی فضای قرآنی در کشور قابل مقایسه با دوران ستمشاهی نیست و خدا را شاکریم بعد از 37سال تأخیر مسابقات قرآنی فرهنگیان سراسر کشور را برگزارمی کنیم.
مسیب زاده افزود: حاصل برگزاری نخستین دوره این مسابقات معرفی 10 نفر از برگزیدگان برای مسابقات کارکنان دولت بودکه هفت نفر از آنان توانستند مقام های خوبی را کسب کنند .
ایشان تأکید کرد: نفر اول حفظ جهان اسلام یکی از فرهنگیان است وهمچنین می توان ازآقای پرویزی نام برد که درمسابقات اوقاف جهان اسلام خوش درخشید و توانست مقام اول را کسب کند.
این امر حاکی از مهیا بودن و مستعد بودن فرهنگیان عزیزی است که در عرصه تعلیم و تربیت ایفای نقش می کنند.
مسیب زاده تصریح کرد: سال گذشته 280هزارنفر و امسال نیز 450هزار شرکت کننده از سراسر کشور در این مسابقات شرکت کردند.
مدیر کل قرآن عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش معنویت قرآن را حائز اهمیت برشمرد و تأکید کرد: با توجه به حساسیت های ویژه بین المللی در حال حاضر امکان برگزاری این مسابقات در سطح بین المللی مقدور نیست.
مسیب زاده اهداف اصلی این مسابقات را معنویت وانس با قرآن همراه با سیره نبوی برشمرد و افزود: تسهیلات ویژه ای همچون ارتقای شغلی، افزایش سنواتی و ارائه تسهیلات جابه جایی ها برای برگزیدگان در نظر گرفته شده است، چنانکه نفر نخست مسابقات دانش آموزی …

اخبار پیشنهادی:

ارایه تسهیلات ویژه برای برگزیدگان مسابقات قرآنی فرهنگیان و دانش آموزان

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *