[ad_1]

آموزش و پرورش استان بوشهر نباید معطل اعتبار باشد
رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر با اشاره به اینکه بخش اعظمی از درآمدهای استان بوشهر وارد خزانه ملی می شود افزود: با توجه به درآمدهای این استان آموزش و پرورش استان بوشهر نباید برای اجرای طرح های خود معطل اعتبار باشد.

به اعلام خبرگزاری تسنیم از بوشهر ، محمدباقر سعادت صبح امروز در نشست شورای آموزش و پرورش استان بوشهر با تبریک هفته وحدت و تبریک سالروز میلاد سراسرنور پیامبر گرامی اسلام(ص) به نقش مهم آموزش و پرورش در توسعه همه جانبه پرداخت و اظهار داشت: پیشرفت هر کشور با توسعه آموزش و پرورش گره خورده است چون مهم ترین ارکان یک جامعه آموزش و پرورش است.
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر احساس مسئولیت همه مدیران در حل مشکلات آموزش و پرورش تصریح کرد: متولی آموزش در جامعه تنها آموزش و پرورش نیست و باید همه مسئولان دستگاه های اجرایی در این عرصه احساس تکلیف کنند و در آن سهیم باشند.
رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر به عملیاتی گفتار و وعده های مسئولان تاکید کرد و افزود: مسئولان نباید تنها در گفتار و گفتمان از برنامه های آموزش و پرورش حمایت کنند بلکه باید این گفتمان در عمل محقق شود.
سعادت با قدردانی از توجه استاندار بوشهر به حل مشکلات فرهنگی به ویژه حوزه آموزش و پرورش خاطر نشان کرد: انتظار این است که همه مسئولان دستگاه های اجرایی دست بدست هم بدهند تا مشکلات آموزش و پرورش استان بوشهر کاهش یابد.
او با بیان اینکه مدارس و آموزشگاه ها نباید به سبب پرداخت نشدن هزینه برق مصرفی، برق آن قطع شود افزود: در این راستا باید همه مسئولان و مردم بدست به دست هم دهند تا مشکلات آموزش و پرورش و مدارس برطرف شود.
رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر با تاکید بر توجه ویژه وزارت آموزش و پرورش به حل مشکلات استان بوشهر تصریح کرد: استان بوشهر دارای استعدادهای باالقوه ای است که باید وزارت آموزش و پرورش برای شکوفا شدن این استعدادها کمک کند.
نماینده مردم دشتستان …

  آموزش و پرورش استان بوشهر نباید معطل اعتبار باشد

  آموزش و پرورش استان بوشهر نباید معطل اعتبار باشد

  [ad_2]

  مرجع خبر

  It's only fair to share...Share on Facebook
  Facebook
  Share on Google+
  Google+
  Pin on Pinterest
  Pinterest
  Tweet about this on Twitter
  Twitter
  Share on LinkedIn
  Linkedin

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *